Mládež

V sezoně 2020/21 je Šachový klub Smíchov reprezentován družstvy v Přeboru Prahy družstev mladších žáků a Přeboru Prahy družstev mladších žáků. Jejich výsledky lze sledovat na webu Pražského šachového svazu. Vedoucím družstev je předseda ŠK Smíchov Vladislav Pivoňka, zástupcem hráč klubu Michael Pivoňka (viz Kontakty).
Tréninky

Šachový klub Smíchov má aktuálně 3 mládežnické tréninkové skupiny rozdělené podle výkonnosti, každou ze kterých vede vysoce kvalifikovaný trenér.

Začátečníci
Tréninky v úterý 15:30 – 17:30. Tato skupina je určena pro začínající šachisty 4. výkonnostní třídy a bez výkonnostní třídy, jejich přípravu na první turnaje a k posunu do následující skupiny. Tréninky vede WIM Olga Jaščenko. Aktuálně probíhá nábor (v případě zájmu kontkaktuje předsedu klubu – pana Vladislava Pivoňku.

Pokročilí
Tréninky ve středu 15:30 – 17:30. Tato skupina je určena pro pokročilejší šachisty 3. výkonnostní třídy, ale i hráče vyšší výkonnosti. Tréninky vede KM Petr Herejk.

Výše pokročilí
Tréninky v pondělí 16:00 – 18:00. Tato nově zavedená skupina je určena pro šachisty 3. a 2. výkonnostní třídy, směřující ke 2., respektive 1. výkonnostní třídě. Tréninky vede GM Petr Neuman.